A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Давидівська громада
Львівська область, Пустомитівський район

Склад комісії стратегії розвитку

Склад робочої групи по розробці Стратегії розвитку

Давидівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 рр.

  1. Керницький Володимир Михайлович - голова робочої групи, сільський голова Давидівської сільської ради ОТГ
  2. Кіт Зіновія Михайлівна - заступник робочої групи, заступник сільського голови з гуманітарних питань
  3. Бубенчик Ольга Ігорівна - секретар робочої групи, спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Члени робочої групи: 

  1. Фещин Наталія Вікторівна - староста Чишківського старостинського округу 
  2. Гірняк Галина Теодорівна - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, головний архітектор 
  3. Томич Павло Миколайович - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій 
  4. Бондалетова Марія Богданівна - начальник загального відділу 
  5. Пинило Наталія Богданівна - головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку  та звітності 
  6. Кучерук Василь Васильович - депутат сільської ради ОТГ виборчого округу №1              
  7. Проць Наталія Ігорівна - виконавчий - директор громадської організації «Центр просвітництва та розвитку людини»
  8. Грень Роман Йосипович - представник бізнесу
  9. Карпин Олексій Олексійович - представник громади
  10.  Поліщук Олександр Васильович - представник бізнесу
  11. Салашник Михайло Васильович - представник бізнесу
  12. Іванко Михайло Іванович - представник громади 
  13. Тимчук Уляна Петрівна - керівник громадської організації «Громадська рада села Чишки» 
  14. Шулипа-Кобрин Олеся Василівна - громадська організація «Громадська рада села Чишки»
  15. Янішевська Стефанія Степанівна - представник громади
  16.  Іваник Галина Володимирівна - представник громади
  17. Галущак Андрій Васильович - представник бізнесу
  18.  Караїм Володимир Степанович - представник бізнесу
  19.  Ковалик-Васюта Лілія Романівна - представник громади
  20.  Бурка Людмила Федорівна - представник громади 
  21. Трубич Наталія Орестівна - представник громади
  22. Фіщук Павло Миколайович - представник бізнесу
  23.  Бабенко Ігор Іванович - депутат сільської ради ОТГ виборчого округу №22
  24. Піх Тарас Романович - представник громади
  25. Бубенчик Сергій Мирославович - представник громади
  26.  Васюта Віталій Володимирович - депутат сільської ради ОТГ виборчого округу №26 
  27. Заваляк Ірина Євгенівна - представник громади
  28.  Потимко Наталя Михайлівна - представник громади
  29.  Собецький Павло Петрович - представник громади
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь