ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ ТА СНІГ

Дата: 17.02.2021 16:44

Фото без опису

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області становлюється період нестійкої метеорологічної ситуації пов’язаної зі збереженням у нічний час морозів та опадів снігу, а в денний час- з підвищенням температури атмосферного повітря до плюсових показників та опадами у вигляді дощів.

?Такі погодні умови можуть призвести до утворення крижаних бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та великих дерев, та нагромадження снігу на дахах житлових будинків та споруд іншого призначення.

Просимо усіх мешканців Давидівської громади дотримуватись наступних правил поведінки на вулицях:

????не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків;

????слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків, інших споруд та дерев, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями населеного пункту;

????бути обережним, йдучи повз будинки в період танення снігу;

????необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки, проходячи такі місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Власників приватних житлових будинків просимо щоденно оглядати власні оселі на предмет виявлення та збивати утворені крижані бурульки, ліквідувати нагромадження снігового покриву на дахах.

Дотримання цих легких заходів безпеки дозволить уникнути трагічних наслідків.