Навчання щодо підготовки проєктів ДФРР на 2021 рік

Дата: 19.02.2020 16:05

Навчання щодо підготовки проєктів ДФРР на 2021 рік

Агенція регіонального розвитку Львівської області спільно з Департаментом економічної політики Львівської ОДА сьогодні провели цікавий і вагомий для економічного розвитку громад Львівської області семінар.

Мета заходу - здійснити якісну підготовку спеціалістів економічної галузі щодо написання проєктів і їх подання на конкурс Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік.

Представниками від Давидівської ОТГ були начальник відділу економічного розвитку торгівлі та інвестицій Pavlo Tomych і спеціаліст відділу Olia Bubenchyk.

Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА 2021 РІК.