Семінар на тему: "Особливості підготовки бюджетної документації. Бюджетні запити"

Дата: 03.12.2019 14:15

За сприяння Давидівської сільської ради ОТГ та Львівського центру розвитку місцевого самоврядування, сьогодні, 03 грудня, у приміщенні Давидівської сільської ради ОТГ відбувся семінар на тему: "Особливості підготовки бюджетної документації. Бюджетні запити", який проведено фінансовим експертом Львівського ЦРМС Юрієм Голинським.

На семінар запрошено представників фінансових служб Давидівської, Розвадівської, Бібрської,
Підберізцівської об'єднаних територіальних громад, а також спеціалісти відділів освіти, молоді та спорту і культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ.

??Учасники отримали вичерпні відповіді на запитання щодо ведення бюджетної документації з опорою на законодавство України.