Львівська область, Львівський район

Важлива інформація!

Дата: 20.11.2019 17:00

Доводимо до відома про те, що...

Фахівцями Пустомитівського районного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено дослідження води відібраної із  криниць індивідуального користування сіл Чишки, Волиця, Бережани, яка використовується для питного водозабезпечення дітей віком до 3-х років згідно Протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 19.05.2010р. №20 п. 8.3 .

За результатами проведених лабораторних досліджень вода з криниць гр. с.Чишки Галеньовський В., Мисько У., с.Волиця Андрук В. по вмісту нітратів відповідає вимогам ДСаНПіН 2.2-4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною», концентрація яких повинна бути не більше 50 мг/дм3.

Встановлено перевишення вмісту нітратів, у пробі води з криниць гр. с. Чишки:

Новосад Ф. - 81,0 мг/дм3, Паньків С.- 50,7 мг/дм3 ,Тишук С.- 81,0 мг/дм3 Богочевська С.- 64.1 мг/дм3 Москва А.- 64,1 мг/дм3,

с.Бережани: Гвоздик В.- 76,0 мг/дм3.