Науково-практична конференція на тему: "Інтегрована стратегія просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі"

Дата: 09.10.2019 12:25

У межах "Осіннього будівельного форуму-2019" триває науково-практична конференція на тему: "Інтегрована стратегія просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі".

Давидівську сільську раду ОТГ представляють головний архітектор-начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олег Середа та спеціаліст відідлу Володимир Захаряк.

Захід відбувається за підтримки Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.