Сільський голова Володимир Керницький взяв участь у нараді під головуванням голови районної ради Галини Гички

Дата: 08.10.2019 15:51

Сьогодні, 08 жовтня, сільський голова Володимир Керницький взяв участь у нараді під головуванням голови районної ради Галини Гички, на якій обговорено наступні питання:
???? Про стан проведення реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою і зміни до Перспективного плану спроможних територіальних громад Пустомитівського району.
???? Про надання медичної допомоги II рівня.
???? Про обговорення дорожньої карти обласного конкурсу мікропроектів на 2020 рік.
???? Про відзначення Дня місцевого самоврядування на районному рівні.
???? Питання надання КЗ Пустомитівської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» психолого-педагогічної допомоги дітям Пустомитівського району з особливими потребами.