Ділимось досвідом на неформальній зустрічі студентів з представниками влади

Дата: 07.10.2019 18:00

На запрошення кафедри економіки та менеджмету факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. І. Франка начальник відділу культури та інформаційної політики Кучак Христина та спеціаліст відділу, кандидат політичних наук Подвірна Наталія виступили спікерами на Неформальній зустрічі студентів з представниками влади.
Кучак Христина виступила з доповіддю на тему: "Робота в ОТГ: як адаптуватись молодій людині у колективі успішної ОТГ". Подвірна Наталія доповідала на тему: "Реалізація потенціалу студентів у створенні соціальних проектів та просування їх у майбутньому".
Сподіваємось, що досвід Давидівської ОТГ надихне майбутніх управлінців працювати та розвивати громади Львівщини.