Дата: 23.08.2019 12:59

Сьогодні, 23 серпня, символічно у День Державного Прапора України, у Народному Домі села Давидів уже вкотре відбулося відкриття Шахового турніру "Леокераміка OPEN".
Протягом трьох днів з 23 по 25 серпня юні шахісти з усієї України, а також з Білорусії змагатимуться за звання найкращих шахових спортсменів.

Розпочали святковий концерт із вшанування хвилиною мовчання пам'яті трагічної загибелі мешканки села Давидів Марти Радик (Юнко), котра 19 серпня потрапила під колеса автомобіля й загинула на місці ДТП разом із дитинкою у лоні. Нагадаємо, у зв'язку із цією трагічною втратою, у Давидові скасовано урочистості до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України.
Вічна пам'ять ...

Зі словами привітання з нагоди урочистого відкриття Шахового турніру звернулися такі особливі гості свята: заступник сільського голови з гуманітарних питань Зіновія Кіт, начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Кришталь, директор ДЮСШ "Тризуб Плюс" Василь Недомірко, секретар Львівської Шахової Федерації Назар Фірман, головний організатор турніру Роман Губка та засновник мережі магазинів плитки та сантехніки "Леокераміка" Іван Запотічний.

Своїми чудовими виступами і надзвичайними талантами гостей та учасників подивували:

• танцювальний колектив "БРАВО" села Давидів (керівники Ірина Заремба і Тетяна Тенетка)

• ансамбль народного танцю "Проілсок" (керівник Оксана Коваль)

• школа бойового гопака "Шаблезуб" (вчитель Остап Панчишин)

• юна співачка Ярина Голубська

• неймовірна ведчуча свята і співоча дівчина Лілія Чорній.

Першочергово висловлюємо подяку всім організаторам, чиїми зусиллями було створено і проведено такий масштабний Шаховий турнір, а саме:

• сільському голові Керницькому Володимиру Михайловичу за сприяння

• Львівській Шаховий Федерації

• ДЮСШ "Тризуб Плюс"

• Управлінню фізичної культури і спорту Львівської ОДА

• Народному Дому села Давидів

Велика подяка нашим спонсорам:

• магазину плитки та сантехніки "Леокераміка"

• торговій марці "Biscotti"

• кондитерській фабриці "Добрий вечір"

• базі відпочинку "Бухта вікінгів"

• ПП "Лата"

• центру туристичної інформації міста Львів (площа Ринок, 2)

І на останок, бажаємо успіхів та великих перемог усім учасникам!