Семінар "Роль старости в ефективному наданні послуг мешканцям ОТГ" сьогодні відбувся у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Дата: 02.08.2019 18:01

Учасниками, котрі представили Давидівську ОТГ стали: староста Чишківського старостинського округу Фещин Наталія Вікторівна, староста Винничківського старостинського округу Марійко Михайло Степанович, староста Пасіки-Зубрицького старостинського округу Бубенчик Ігор Євгенійович.

Старости об'єднаних територіальних громад Львівщини ознайомилися із особливостями правового статусу старости, правомірністю вчинення нотаріальних дій, обмінялися досвідом щодо залучення коштів для вирішення проблем у старостинських округах тощо.