Творча зустріч із Марією Вайно у бібліотеці-філії с. Дмитровичі

Дата: 21.07.2019 16:24

Роман в новелах «ПАСІОНАРІЯ» Марії ВАЙНО про першу українську жінку-вояка – січову стрілицю СТЕПАНІВНУ був репрезентований в Дмитровичах в рамках пленеру ФотоПавло на творчій зустрічі з письменницею.
Олена Степанів (Степанівна) - надзвичайна жінка в українській історії, окрім цього – землячка (з Львівщини), донька священика, високо освічена, інтелігентна, науковиця (географ), дружина відомого Романа Дашкевича за Стрільцями ІІ, мати науковця Ярослава Дашкевича.
Нині книга «Пасіонарія» серед подарованих Марією Вайно інших книг: «Станіславські фрески», «Шкіци на одвірках» та «Ти – мій син» буде доступною для читачів бібліотеки-філії села Дмитровичі.