Семінар з питань цивільного захисту для працівників КП "Давидівське"

Дата: 02.07.2019 14:32

З метою всебічного інформування працівників КП "Давидівське" про нові вимоги у сфері пожежної та техногенної безпеки, начальник Стрийського навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області Наливайко Дмитро Дмитрович провів семінар з питань цивільного захисту для працівників КП "Давидівське".

Учасники семінару ознайомились із основними застережними заходами щодо пожежної безпеки, нормативними документами, якими керуються органи державного нагляду (контролю) У ДСНС України та в області при проведенні планових та позапланових заходів перевірки, із переліком державних органів та суб’єктів господарювання, аварійно-рятувальних служб, щодо яких здійснюються заходи державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки і цивільного захисту тощо.