Чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 30.05.2019 15:11

Начальник юридичного відділу Давидівської сільської ради ОТГ Роман Феданяк взяв участь у черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, яке відублося сьогодні під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного.

На засіданні було наголошено, що роботодавцям необхідно здійснити підвищення заробітної плати, аби привести її до відповідності із чинним законодавством.

Представник Пенсійного фонду наголосила на неприпустимості виплати нелегальної заробітної плати, з метою ухилення від оподаткування у належному розмірі.
Також присутні були поінформувані про переваги дистанційного доступу до інформації, яка обробляється Пенсійним фондом України через ВЕБ-портал електронних послу та вручила інформаційні буклети.