Участь у нараді за головування заступника голови Пустомитівської РДА Володимира Войтовича з органами місцевого самоврядування, сільськогосподарськими підприємствами та пасічниками району, з приводу питання зберігання та застосування пестицидів, агрох

Дата: 07.05.2019 15:22

Сьогодні відбулася нарада за головування заступника голови Пустомитівської РДА Володимира Войтовича з органами місцевого самоврядування, сільськогосподарськими підприємствами та пасічниками району, з приводу питання зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві та їх вплив на стан здоров’я населення.

У нараді взяв участь спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорій Гуль, за ініціативи якого взято до розробки механізм швидкого реагування на звернення мешканців Пустомитівського району щодо можливих порушень правил застосування пестицидів та агрохімікатів з боку фізичних та юридичних осіб із залученням лабораторного контролю.

?На порядку денному постали такі ключові питання:
?????зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві та їх вплив на стан навколишнього середовища, бджіл та здоров’я населення;
?????запобігання можливого негативного впливу на здоров’я людей отрутохімікатів при вирощуванні сільськогосподарських культур;
?????створення та функціонування сімейних фермерських господарств.