Участь у черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Дата: 11.04.2019 17:41

Начальник юридичного відділу Давидівської сільської ради ОТГ Роман Феданяк взяв участь у черговому засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного.

Обговорювалися питання необхідності підвищення заробітної плати, приведення її у відповідність до вимог чинного законодавства.

Також присутні були поінформовані про переваги дистанційного доступу до інформації, яка обробляється Пенсійним фондом України через ВЕБ-портал електронних послу та отримали інформаційні буклети.

Додатково усім учасникам було надано рекомендації щодо поступового збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, недопускання заборгованості із виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів.