Квест "Довкілля - дорогоцінний дар" у бібліотеці-філії с. Дмитровичі

Дата: 23.03.2019 21:37

У рамках еко-проекту "Зелена громада", організованого відділом культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ, дітки с.Дмитровичі отримали цікаві папки. Квест "Довкілля - дорогоцінний дар" ми розпочали з бібліотеки, а продовжили екскурсією околицями села. Познайомилися з першими весняними квітами, маленькими тваринками та птахами, а також побачили непоправну шкоду від спаленої трави.

?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.?????????»?????° ?????? ???????????» ?????»?????????? ???° ?????????????°???????????? ?????»?????????? ???°???????????????????? ??????.