Львівська область, Львівський район

Участь у семінарі "Просторове планування в громаді".

Дата: 25.03.2019 11:05

Сьогодні у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувається семінар "Просторове планування в громаді".
Представником від Давидівської сільської ради ОТГ є головний архітектор-начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Хлян Орест Васильович.

На заході тривають активні обговорення законодавчих та теоретичних аспектів просторового планування. Також кожен учасник матиме змогу здобути практичні навички та дізнатися про нові можливості планування території об'єднаних громад.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.