Форум "Школа Сімейного Лікаря" за участі Петра Порошенка

Дата: 22.03.2019 20:36

Сьогодні за участі Президента України Петра Порошенка у м. Києві відбувся надзвичайно важливий захід для медичної галузі - форум "Школа Сімейного Лікаря", який об'єднав працівників охорони здоров'я первинної ланки надання медичної допомоги з усієї України.
Метою постало навчання та обговорення найактуальніших питань впровадження реформи охорони здоров'я та реформи медицини у селах.
У ході обговорення виступали провідні українські та міжнародні фахівці, а також найвищі посадові особи країни, що безпосередньо відповідають за вапровадження медичної реформи.

Представником та спікером від Давидівської ОТГ на масштабному медичному форумі стала головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ" Гнатів Ірина Леонідівна.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.