Концерт «Стежками Великого Кобзаря» у НД с. Пасіки-Зубрицькі

Дата: 11.03.2019 13:52

До 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка у Народному домі с. Пасіки-Зубрицькі відбувся концерт «Стежками Великого Кобзаря» дякуємо усім, хто прийшов та вшанував пам'ять видатного митця України. Також дякуємо за гарний концерт та душевні пісні хору с.Пасіки-Зубрицькі, маленькій артистці Діанці та їх керівнику Савіцькому Павлу Івановичу. Дякуємо дітям із драматичного гуртка «Пасічанські зорі», Наталі Якимів та Романів Софії.

Борітеся - поборете!
Вам Бог помагає!

?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.