нарада керівників структурних підрозділів Давидівської сільської ради ОТГ

Дата: 01.03.2019 15:45

Сьогодні відбулась нарада керівників структурних підрозділів Давидівської сільської ради ОТГ під головуванням секретаря ради Кухарського Ігоря Ярославовича.
Одним з найважливіших питань порядку денного було питання відповідального ставлення мешканців громади до навколишнього середовища. У період початку весняно-польових робіт виникають загрози пожеж в екосистемах. Спеціаліст з питань екології та охорони природніх ресурсів Давидівської ОТГ Григорій Гуль наголосив на необхідності контролю цих явищ та запропонував ряд заходів з метою запобігти завданню можливої шкоди від спалювання сухої трави.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.