Нова зупинка автотранспорту для мешканців с. Давидів.

Дата: 27.02.2019 17:03

За співфінансування Давидівської сільської ради ОТГ і коштів з обласного конкурсу проектів місцевого розвитку було закуплено нову зручну зупинку автотранспорту, яку встановили зусиллями КП "Давидівське" по вулиці Львівській у селі Давидів.
Пацюємо для Вашого комфорту!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.