ЗагальнІ збори Асоціації Об’єднаних територіальних громад

Дата: 21.02.2019 15:40

Сільський голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький взяв участь у Загальних зборах Асоціації Об’єднаних територіальних громад, що відбувалися у місті Києві.
Основні питання порядку денного - звіт правління про діяльність тематичних і секторальних Платформ у 2018 році, затвердження нового складу Ради Асоціації, узгодження основних завдань для лобіювання інтересів ОТГ.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.