Напередодні романтичного свята, у бібліотеці с.Давидів пройшов майстер-клас по виготовленні валентинок.

Дата: 13.02.2019 16:00

?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".?????????»?????° ?????? ?????±?»???????° ?±???±?»???????µ???° ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????".