Творчі колективи НД с. Пасіки-Зубрицькі на Фестивалі коляди парохіяльних хорів Звенигородського деканату «Колядуємо разом»

Дата: 03.02.2019 18:40

Хор с. Пасіки-Зубрицькі (художній керівник Савіцький Павло), танцювальний колектив «Мальви» (керівник Marta Batih) та драматичний гурток «Пасічанські зорі» (художній керівник Наталя Якимів) брали участь у Фестивалі коляди парохіяльних хорів Звенигородського деканату «Колядуємо разом», який пройшов 2 лютого 2019 року у селі Зубра.
Дякуємо за організацію отцю Василю Яніву.
Також дякуємо за теплий прийом селу Зубра та організаторам фестивалю.

?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.?????????»?????° ?????? ???°???????????? ?????? ???° ?±???±?»???????µ???° ??. ???°????????-?????±????????????.