Мікропроекти подані на Обласний конкурс проектів

Дата: 01.02.2019 18:00

Учора був завершальний день подачі мікропроектів на Обласний конкурс проектів місцевого розвитку у 2019 році.
Повідомляємо, що Давидівська сільська рада ОТГ здійснила розробку і подала на розгляд 3??6?? проектів.
Очікуємо результатів.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.