УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 29.01.2019 09:19

Шановні мешканці Давидівської ОТГ повідомляємо Вас, що з метою обговорення досягнень і майбутніх перспектив розвитку населених пунктів району проходитиме Рада регіонального розвитку населених пунктів, за участі заступників голови та директорів департаментів Львівської облдержадміністрації, голів Пустомитівської райдержадміністрації та Пустомитівської районної ради, депутатів обласної ради, керівників структурних підрозділів Пустомитівської райдержадміністрації.

Графік проведення зустрічей регіонального розвитку у населених пунктах Давидівської ОТГ:
?Чишки, Соснівка, Бережани, Волиця 31.01.2019 о 16:00 год у Чишківській ЗОШ І-ІІІ ст.
?Виннички, Гончари 31.01.2019 о 17:30 год у спортзалі Винничківського НВК
?Дмитровичі 01.02.2019 о 16:00 год у Дмитровичівській ЗОШ І ст.
?Давидів 04.02.2019 о 17:30 год у Народному домі с. Давидів
?Черепин 05.02.2019 о 16:00 год у Народному домі с. Черепин
?Пасіки-Зубрицькі, Горішній 05.02.2019 о 17:30 год у Народному домі с. Пасіки-Зубрицькі
?Кротошин 06.02.2019 о 17:30 год у Народному домі с. Кротошин

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.