Львівська область, Львівський район

Участь у семінарі "Культурні студії"

Дата: 24.01.2019 10:40

Сьогодні спеціаліст відділу культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ Подвірна Наталія Степанівна перебуває на семінарі "Культурні студії" для керівників відділів, який проводить Львівський центр розвитку місцевого самоврядування.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.