Не пропустіть!!УВАГА!

Дата: 24.01.2019 18:00

Шановні мешканці Давидівської ОТГ повідомляємо Вас, що з метою обговорення досягнень і майбутніх перспектив розвитку населених пунктів району проходитиме Рада регіонального розвитку населених пунктів, за участі заступників голови та директорів департаментів Львівської облдержадміністрації, голів Пустомитівської райдержадміністрації та Пустомитівської районної ради, депутатів обласної ради, керівників структурних підрозділів Пустомитівської райдержадміністрації.
графік зустрічей:
31 СІЧНЯ
? для сіл Виннички і Гончари о 17:30 год у спортзалі Винничківського НВК;
?для сіл Чишки, Соснівка, Бережани і Волиця о 16:00 год у приміщенні Чишківської ЗОШ.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.