ЧИШКІВСЬКІ РІЗДВЯНІ ФЕСТИНИ????????

Дата: 20.01.2019 18:44

На гостей чекали: святковий ярмарок, різноманітні солодкі смаколики, пампушки й подарунки для дітей???? гарячий чай та неймовірно позитивний настрій, який подарували нам виступи ЗКСТ "БРАВО" (с. Чишки), ТК "Мальви"(с. Пасіки-Зубрицькі), народний ансамбль "Гаївка" (с. Чишки), церковні хори, місцеві вертепи, неймовірна співоча жителька села Чишки Софія Батрух та вражаюча Софія Романишин із с. Пасіки-Зубрицькі.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто долучився до організації і проведення цього надзвичайного святкування!?
Особливе спасибі старості Чишківського старостинського округу Фещин Наталії Вікторівні, директорам народних домів Ладубець Марії Степанівні, Зарембі Ірині Ігорівні, Батіг Марті Русланівні, усім учасникам та гостям свята!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.