Львівська область, Львівський район

Засідання комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування

Дата: 17.01.2019 18:00

Сьогодні, 17 січня, відбулося засідання комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.
Розглядалися звернення жителів, а також питання щодо виділення мешканцям земельних ділянок, затвердження проектів благоустрою і детальних планів територій.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.