Сьогодні відбулася чергова скайп-нарада з головою Львівської облдержадміністрації Синюткою Олегом Михайловичем.

Дата: 08.01.2019 11:20

На порядку денному постали питання про: стан роботи з ліквідації нелегальних АГЗС у Львівській області, закупівлю житла учсникам АТО на умовах співфінансування, забезпечення можливості співфінансування будівництва амбулаторій, забезпечення виконання норм Закону України "Про освіту", стан виконання Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.