Львівська область, Львівський район

Здійснюється прочистка каналізаційного колектора у с. Давидів

Дата: 20.12.2018 17:02

За сприяння Давидівської сільської ради ОТГ з метою запобігання ймовірних проблем використання мешканцями послуг водовідведення (каналізації) КП «Давидівське» продовжує виконувати масштабні роботи із прочистки каналізаційного колектора у с. Давидів.
Роботи ведуться від КНС до 20 буд. по вул. Галицькій (протяжністю приблизно 850м).
Послуги надає ТОВ "Рона інжиніринг".

КП «Давидівське» просить мешканців своєчасно сплачувати комунальні послуги і борги, адже будь-які ремонтні роботи потребують чималих грошових вкладень.
Дякуємо за розуміння!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.