У День місцевого самоврядування Давидівську ОТГ відвідала делегація із Федеративної республіки Німеччини.

Дата: 07.12.2018 17:47

Гості були приємно вражені й здивовані здобутками нашої громади, ознайомившись із діяльністю сільської ради, а також культурної і освітньої сфер.
Красива капітально відремонтована центральна дорога села Давидів по вулиці Галицькій прокладена бруківкою, оснащена сучасним приладдям та навчальним інвентарем для навчання за програмою НУШ опорна школа, де триває ремонт басейну, що не функціонував понад 20 років, народний дім із просторим актовим залом і сучасним обладнанням, бібліотека із оновленим книжковим фондом, музична школа із усім необхідним інвентарем - усе це неабияк привернуло увагу іноземних делегатів.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.