Дата: 10.11.2018 21:27

Сьогодні Народний дім села Давидів гостинно приймав Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Осінній листопад 2018». Тішить те, що хореографічні колективи нашої громади достойно представили свої таланти. Щиро вітаємо танцювальний колектив « Мальви» та керівника Марта Батіг (с. пасіки-Зубрицькі) із призовим ІІІ місцем????, зразковий колектив сучасного танцю «Браво» ( с. Чишки),керівник Ірина Заремба та ансамбль народного танцю “Світ дитинства» ( с. Давидів), керівник Roman Salimov із І місцем????! Молодці!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.