Святковий концерт «Ласкаво просимо»

Дата: 11.11.2018 20:36

Сьогодні, в оновленому після ремонту, народному домі села Черепин відбувся святковий концерт «Ласкаво просимо».
Творчі колективи нашої громади тішили гостей своїми талантами та дарували море позитивних емоцій.
У гості до Черепина завітали танцювальний колектив «Дмитровичанка», вокально інструментальний ансамбль «Пісенний водограй» під керівництвом Білецької Любові, дует бандуристок «Кобзарівна» у складі Оксани та Віри Шалай.
Справжньою окрасою свята став неперевершений ансамбль «Мальви» із села Черепин та красуня ведуча Христина Сидор.
Повна зала глядачів та гучні оплески стали подякою, усім, хто виступав та директору народного дому Галині Сидор, котра доклала значних зусиль, щоб свято вдалося на славу.
Голові Давидівської сільської ради ОТГ Володимиру Керницькому та депутату Давидівської сільської ради Мар’яну Камінському від імені громади села Черепин було вручено подяки за розвиток села.
Відремонтований народний дім тепер гостинно відкриватиме двері для дітей та дорослих, адже тут тепер облаштовано кімнату для гурткової роботи.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.