Cемінар "Інформаційні та технологічні картки у ЦНАПах. Моделі соціального захисту".

Дата: 30.10.2018 19:27

Сьогодні начальник загального відділу Давидівської сільської ради ОТГ Марія Бондалєтова побувала у Львівському ЦРМС, де взяла участь у семінарі "Інформаційні та технологічні картки у ЦНАПах. Моделі соціального захисту".

Велися обговорення реального стану надання адміністративних та соціальних послуг у громадах, створення ЦНАПів та послуги для населення, які у них надаються.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.