Львівська область, Львівський район

Звітний концерт зразкового колективу сучасного танцю «БРАВО»

Дата: 16.10.2018 16:54

Запрошуємо на феєричне свято - звітний концерт зразкового колективу сучасного танцю «БРАВО», який цього року отримав назву «В ритмі БРАВО».
На Вас чекають улюбенні старі постановки та неймовірно красиві нові, а також усім відомі друзі колективу - ЗІРКОВІ ГОСТІ
Отож, 20 жовня на сцені Народного дому с.Давидів, для Вас виступатимуть переможці різноманітних фестивалів та конкурсів, учасники багатьох кліпів та мюзиклів, учасники «Україна має талант.Діти» та ті, хто цього року отримав титул «Топ100 колективів України» - зразковий колектив сучасного танцю «БРАВО»
Чекаємо усіх!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.