Зустріч із представниками Асоціації будівельників та польського відділення підприємства Flovac systems

Дата: 11.10.2018 22:04

Сьогодні голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький зустрівся із представниками Асоціації будівельників та польського відділення підприємства Flovac systems. На зустрічі обговорювалися можливості вакуумної системи каналізування та побудова сучасних очисних споруд та кнс у Давидівській громаді.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.