Впровадження програми e-Health

Дата: 11.10.2018 22:21

Сьогодні, 11 жовтня, головний лікар НКП «АЗПСМ Давидівської сільської ради ОТГ» Ірина Білик-Гнатів взяла участь у заході організованому проектним офісом e-Health при МОЗ за сприяння директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак та за участі голови Пустомитівської районної державної адміністрації Ігоря Хруня, голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, голови комісії з реорганізації КЗ “Пустомитівська ЦРЛ” Івана Лабая.
Впровадження e-Health, насамперед, спрямоване на підвищення якості медичних послуг. Система стане основою для нової системи виплат «гроші ходять за пацієнтом»: держава платитиме певну суму за кожного пацієнта, що уклав з лікарем спеціальну угоду – декларацію. А пацієнти обиратимуть самі, послугами якого лікаря первинної медичної допомоги користуватися. Отже, e-Health дозволяє ефективно витрачати державні кошти та розвивати систему охорони здоров’я.
Навчальний семінар включав загальний огляд електронної системи, юридичний блок, фінансову модель та технічні аспекти e-Health. Лікарів закликали до покрокового підключення до системи e-Health: вибір МІС (медична інформаційна система), реєстрація лікаря та реєстрація Декларації.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.