Cемінар щодо проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи про неприпустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками

Дата: 04.10.2018 12:56

Сьогодні, 4 жовтня, у приміщенні народного дому села Давидів відбувся семінар щодо проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи про неприпустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками за участі представників суб'єктів господарювання, що перебувають на території Давидівської сільської ради ОТГ, а також представників Пенсійного фонду України і центру зайнятості. Семінар провів сільський голова Володимир Михайлович Керницький спільно із першим заступником сільського голови Олегом Геннадієвичем Сіленковим та начальником юридичного відділу Романом Вікторовичем Феданяком.
Присутні отримали вичерпні відповіді стосовно працевлаштування найманих працівників, були попереджені про перевірки стосовно оформлення трудових відносин ГУ Держпраці у Львівській області.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.