Сьогодні у приміщенні народного дому с. Давидів відбулася 30 сесія VII демократичного скликання Давидівської сільської ради ОТГ

Дата: 28.09.2018 15:03

Розглядалися питання про затвердження програми організації звітного концерту ЗКСТ "Браво" і святкування 20-річчя ансамблю бандуристок "Дивоструни", затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської області", внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2018-2020 роки, про найменування вулиці у с. Волиця, затвердження проектної документації капітального ремонту дороги по вул. Бережанській у с. Горішній, виділення матеріальної допомоги жителям Давидівської ОТГ та інше.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.