Перша вулиця з бруківковим покриттям, що збудована за співфінансування Давидівської сільської ради та мешканців громади

Дата: 21.09.2018 22:32

Сьогодні відбулося освячення вулиці Вітряної у селі Давидів. Це вулиця, дорожнє покриття якої було зроблено за співфінансування громади - мешканців вулиці та Давидівської сільської ради.
«Дуже важливо, коли є взаєморозуміння та спільне бачення розвитку. І ця нова дорога з бруківковим покриття на вулиці Вітряній є прикладом того, що тільки разом ми - сила!» Такими словами привітав усіх, хто долучився до цієї події сільський голова Володимир Керницький. Також висловив подяку кожному мешканцю вулиці зокрема, а особливо ініціативній групі - Маланчаку Степану Васильовичу, Подвірному Остапу Михайловичу, Яцині Мар’яні Петрівні та Лису Юрію Володимировичу, котрі доклали значних зусиль та максимально сприяли у реалізації цього проекту. Як зазначив депутат Давидівської сільської ради Кучерук Василь Васильович, ця дорога - це дорога життя, яка служитиме нам і нашим дітям та стане добрим прикладом для наслідування!
У свою чергу мешканці вулиці Вітряної подякували Володимиру Керницькому, Богдану Дубневичу, Ігорю Хруню, Богдану Чубику та Василю Кучеруку.
Окрасою свята став танець від діток із колективу «Світ дитинства» та частування морозивом усіх присутніх. Висловлюємо подяку Наталії Подвірній за чудову організацію заходу.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.