Мобільні точки доступу громадян до безоплатної правової допомоги у сфері державної реєстрації

Дата: 14.09.2018 12:21

Сьогодні в приміщенні Давидівської сільської ради ОТГ начальник відділу УДР ГТУЮ у Львівській області Віталія Шепега провела інформаційну зустріч з керівництвом Давидівської сільської ради ОТГ та старостами старостинських округів. Обговорювались питання роботи мобільних точок доступу громадян до безоплатної правової допомоги у сфері державної реєстрації в рамках дії оперативного "антирейдерського" аграрного штабу, який створений при Львівській ОДА. Також повідомлено про телефони гарячої лінії оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя : 0983226573, 0975497118. Крім цього обговорили можливість співпраці з органами місцевого самоврядування на місцях для отримання позитивного результату з метою підвищення правової обізнаності громадян.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.