Очищення прийомної камери КНС

Дата: 29.08.2018 15:00

Сьогодні відновлено повноцінну роботу каналізаційно-насосної станції у селі Давидів. Зусиллями працівників КП «Давидівське», під керівництвом директора КП Мар’яна Камінського вперше за 30 років було здійснено очищення прийомної камери КНС на глибині 12 метрів. Роботи здійснювалися із залученням відповідних спеціалізованих фахівців, обладнання та техніки.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.