Про Давидівську ОТГ у рамках програми "Маршрути успіхів"

Дата: 07.08.2018 13:05

7 серпня 2018 року в рамках програми "Маршрути успіхів" Давидівську сільську раду ОТГ відвідали представники Асоціації міст України. З роботою та успіхами громади гостей ознайомив сільський голова Давидівської сільської ради ОТГ Керницький Володимир Михайлович, а також своїм досвідом поділились начальник відділу освіти, молоді та спорту Кришталь Світлана Михайлівна, начальник відділу культури та інформаційної політики Кучак Христина Ярославівна та головний лікар Давидівської ОТГ Гнатів Ірина Леонідівна.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.