Аварія на КНС у с. Давидів

Дата: 08.08.2018 15:00

Велика кількість різноманітних побутових відходів та сміття спричинили збій роботи каналізаційної насосної станції у с. Давидів. Аби ліквідувати нищівні наслідки, терміново викликали спецтехніку Львіводоканалу з аварійною бригадою. Засмічення ліквідовано, однак працівники КП "Давидівське" змушені (уже неодноразово) виймати усі ганчірки, підгузки та різного роду сміття побутового вжитку, що вкидають до каналізації недобросовісні мешканці. Тож просимо Вас бути толерантними до людської праці.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.