Львівська область, Львівський район

Візит у Кротошинський старостинський округ

Дата: 07.08.2018 14:44

Сільський голова Володимир Керницький із робочим візитом відвідав Кротошинський старостинський округ. Спільно із старостою Григорієм Дробенко обговорили питання розвитку території та оглянули будівництво загальноосвітньої школи.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.