Шана воїну АТО Віталію Остяку

Дата: 02.08.2018 12:30

Сьогодні, у День високомобільних десантних військ заступник голови Пустомитівської РДА Войтович Володимир Васильович та представники Чишківського старостинського округу Давидівської ОТГ Бандура Ростислав Даниїлович, Вільгард Іванна Ярославівна, Мавдрик Галина Богданівна та Тиранська Ольга Петрівна віддали шану загиблому воїну АТО та герою України Остяку Віталію.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.