У серпні в районі розпочинаються літньо-осінні роботи зі знезараження води колодязів та каптажів!

Дата: 20.07.2018 16:12

УВАГА!!

Пустомитівський районний відділ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України» інформує мешканців Давидівської ОТГ про те, що у серпні в районі розпочинаються літньо-осінні роботи зі знезараження води колодязів та каптажів!

Роботи будуть проводитись фахівцями відділення Пустомитівського районного відділу Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» із залученням працівників амбулаторій, ФАПів , сільських рад, при бажанні-депутатів місцевих рад.

Зауважте, що знезараження криничної води, за короткий термін (1-3 дні), забезпечить покращення бактеріологічних показників якості води всього підземного горизонту даного населеного пункту.

Отже, чиста вода - запорука здоров'я!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.