Оголошення

Увага! Із 22 вересня усі заклади освіти Давидівської ОТГ відновлюють свою роботу

Відповідно до протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2020 року №32 з 22 вересня 2020 року відновлюється робота закладів освіти нашої громади.

19:32 21.09.2020

Пустомитівський район знову у ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

Сьогодні, 18 вересня, на засіданні державної комісії ТЕБ і НС було вкотре переглянуто рівні епідемічної небезпеки у регіонах України. Із 21 вересня, за умовами адаптивного карантину почне діяти новий поділ епідмечних зон. На жаль, Пустомитівський район Львівської області й надалі залишається у червоній зоні ще на 14 днів. Бережіть себе та близьких!

20:12 18.09.2020

Карантинні зони оновлено

За підсумками засідання Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський район Львівської області залишається у помаранчевій зоні. Нове епідемічне зонування почне діяти від початку доби 31 серпня й триватиме протягом 14 днів. Основні зміни: Через погіршення ситуації з коронавірусом розширили червону зону. До червоної зони, зокрема, потрапили такі великі міста, як Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Чернівці, Дубно, Острог, Ізмаїл. А Луцьк та Суми стали "помаранчевими". Раніше усі перебували в інших зонах.

10:30 28.08.2020

Адаптивний карантин продовжено

Сьогодні, 26 серпня, на засіданні уряду Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що адаптивний карантин у Україні продовжено щонайменше до 31 жовтня. Також глава уряду зазначив, що Україну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу. Повідомлення про оновлений поділ регіонів на карантинні зони очікуємо згодом.

14:15 26.08.2020

Літньо-осіння заборона на виловлювання раків

У  Львівської області з 01 серпня 2020 року вступить у дію літньо-осіння заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах, яка триватиме до 15 вересня. За інформацією Департаменту екології та охорони природних ресурсів Львівської ОДА, у серпні-вересні відбувається період другої линьки раків. Вона триває від кількох годин до доби. Однак формування і зміцнення нового панцира займає 1-1,5 місяці. Вилов раків у заборонений період є порушенням законодавства відповідно до ч. 3 ст. 85 Кодексу про адміністративні правопорушення. За це передбачено штраф у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака. Після закінчення зазначеного терміну заборона на безконтрольний вилов водних безхребетних не знімається. Одній людині на добу дозволяється виловити не більше 30 раків. Також заборонено ловити раків у темний час доби з використанням підсвічування.

11:08 30.07.2020