Звіт сільського голови ПЕРЕНЕСЕНО!

Інформуємо Вас, що у зв’язку із рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 25.02.2020 з метою виконання протиепідемічних заходів, пов’язаних з епідемією коронавірусу, рекомендовано відмінити усі масові заходи, які були попередньо заплановані. ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ, запланований на 01.03. ПЕРЕНЕСЕНО. Про нові дату і час громадськість буде повідомлено!

12:00 28.02.2020

Щодо дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці

Згідно з листом Львівської ОДА №5/33-90/0/2-20 від 01.02.2020 на доручення Прем'єр-міністра України №2600-01/2819-01 від 21.01.2020 та протоколу №1 засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській облдержадміністрації від 28.01.2020 щодо дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці на території Давидівської ОТГ. Прохання до мешканців, при виявленні хворої або загиблої птиці на Ваших ообистих селянських господарствах терміново повідомляти районні управління ГУ ДПСС у Львівській області та Головне управління держпродспоживслужби у Львівській області.

16:24 03.02.2020

Новий проєкт "Люди громади"!

Запрошуємо усіх на грандіозну подію - церемонію нагородження ЛЮДИ ГРОМАДИ! Гарантуємо Вам море незабутніх вражень!!!

09:32 03.02.2020

Головне управління держпраці у Львівській області інформує...

Понад 11,1 тис. роботодавців Львівщини відвідано  в межах проведення кампанії щодо подолання незадекларованої праці Понад 11,1 тис. роботодавців  торгівельної сфери та громадського харчування  відвідали фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області в рамках проведення кампанії щодо подолання не задекларованої праці. Окрім цього проведено значну кількість семінарів, нарад та іншого плану зустрічей з представниками підприємств, проведено роз’яснювальну роботу серед молоді про негативні наслідки тіньової зайнятості.

11:36 31.01.2020