Львівська область, Львівський район

До уваги мешканців села Горішній!

У зв'язку із ремонтними роботами, з понеділка, 23 листопада, буде перекрито вулицю Вулецьку села Горішній (від пожежної частини).

21:19 15.11.2020

ДО УВАГИ!!! Кабінет Міністрів України запровадив карантин вихідного дня, який діятиме з 14 по 30 листопада 2020 року.

Кабінет Міністрів України запровадив карантин вихідного дня, який діятиме з 14 по 30 листопада 2020 року. Таким чином у вихідні дні (суботу та неділю) не працюватимуть: ресторани та кафе (лише на виніс), кінотеатри, театри, ТРЦ, непродовольчі магазини, нічні клуби, спортивні зали, заклади, які надають послуги (за винятком фінансових, поштових, лікарських чи ремонтних). Натомість продуктові магазини, аптеки, громадський транспорт, автозаправні станції та ветеринарні аптеки не припинятимуть свою роботу і на них карантин вихідного дня не діятиме.

16:46 11.11.2020

Важливі дані! ЗАЯВА ПРО НАМІРИ Будівництва очисних споруд для обслуговування адмінбудівель на площі Незалежності в с.Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської обл.

Заява про наміри   Інвестор (замовник): Давидівська сільська рада ОТГ Пустомитівського району Львівської області; Місце розташування майданчика будівництва: с.Пасіки-Зубрицькі Давидівської сільської ради ОТГ Пустомитівського району Львівської обл., пл. Незалежності. Характеристика діяльності (об’єкта): Будівництво очисних споруд для обслуговування адмінбудівель на площі Незалежності в с.Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської обл. Проектовані споруди згідно додатку Е ДБН А 2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Основні положення проектування» відносяться до об’єктів та видів діяльності, що становлять підвищену екологічну небезпеку, та ідентифікуються як об’єкти із класом наслідків (відповідальності) СС2. Масштаб впливу об’єктів локальний, для планованої діяльності транскордонний вплив відсутній. Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» проектовані об’єкти не підлягають процедурі оцінювання впливу на довкілля (ОВД).

11:16 10.11.2020

Увага! Пустомитівський район у ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ!

На засіданні державної комісії ТЕБ і НС було переглянуто рівні епідемічної небезпеки у регіонах України. Так, із 02 листопада Пустомитівський район Львівської області входитиме у червону зону. Термін: 14 днів. Бережіть себе та близьких!

12:32 30.10.2020

Увага! Із 22 вересня усі заклади освіти Давидівської ОТГ відновлюють свою роботу

Відповідно до протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2020 року №32 з 22 вересня 2020 року відновлюється робота закладів освіти нашої громади.

19:32 21.09.2020